ادکلن مردانه Amouage Interlude Man

ادکلن مردانه آمواج اینترلود من (Amouage Interlude Man) محصولی گرم، تند و فشرده ای است که سمبلی از آرامش، س و تعادل می باشد . کریستوفر چونگ در رابطه با این محصول می گوید : من هرآنچه که در رایحه های می بینم و حس می کنم را درک کرده و از آن لذت می برم این عطر نیز برای من یکی از همان رایحه هاست. آکوردهایی نظیر بخور خوشبو و عود سمبلی از روح معنوی و دینی بوده و دارای رایحه ای خاص و ممتازی هستند . رایحه ی گرم آن با ترکیب شیرین و رگه های تلخی از چرم بسیاری را شیفته ی خود ساخته. ترکیب غنی، تند و چوبی آن با رایحه ای از ترنج، فلفل سیاه و پونه کوهی آغاز شده که به قلب گرمی از اپوپونوکس، عنبر و بخور خوشبو می رسد . این پیوند فشرده و ماندگار به بیسی از چرم، چوب صندل و عود ختم می شود . از مشخصه های برجسته ی این محصول ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکنندگی عالی آن می باشد . بطری آبی آن که با نوشته های طلایی مزین شده و توسط یک یاقوت کبود سوآروفسکی طراحی شده بسیار مجلل و با شکوه بوده و چشم هر مرد با سلیقه ای جذب خود می کند .

قیمت : 40,000  تومان
 پستی

نت های بویایی ادکلن مردانه Amouage Interlude Man عبارتند از:

رايحه اوليه: ترنج – فلفل سیاه – پونه کوهی 
رايحه ميانی: بخور خوشبو – عنبر – لادن – اپوپونوکس
رايحه پایه: چرم – نعناع هندی – عود – چوب صندل

مشخصات عطر
  • نوع عطر : ادوپرفیوم
  • مقدار ماندگاری : 7-12 ساعت
  • میزان پراکندگی : عالی

مشخصات تولید
  • نام برند : عطر و ادکلن آمواج | Amouage
  • سال معرفی عطر : 2012

مشخصات رایحه
  • گروه بویایی : رایحه چوبی شرقی
  • نوع رایحه : تند
  • نوع طبع : گرم

قیمت این محصول 40000 تومان

قیمت : 40,000  تومان
 پستی

گاه اینترنتی جامع رایحه ,amouage ,ادکلن ,interlude ,قیمت ,مشخصات ,amouage interlude ,مردانه amouage ,بخور خوشبو ,ادکلن مردانه ,40000 تومان ,مردانه amouage interlude ,ادکلن مردانه amouage منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پارسی زی فروشگاه استار کد | بزرگ ترین سایت کد نویسی در ایران تو بهترین خرید رو از ما داشته باش دانلود اهنگ جدید| دانلود موزیک ویدیو جدید تصفیه آب پور رضا خنده دار